Kód: 296

Amazing magazín 3

Neohodnoceno
200 Kč 173,91 Kč bez DPH
Skladem

Aktuální vydání magazínu Amazing s podtitulem ČAS. 

Čas tady na Zemi je sice pro všechny stejný, a přesto každému člověku plyne jinak. Všechno záleží na tom, jak moc vás baví a zaměstnává to, co děláte. Přejeme vám, abyste svůj čas naplnili nadšením a vším, co vám přináší radost, a žili přesně takové příběhy, jaké si přejete.

 

 

Kategorie: E-shop

Nechte se vtáhnout do světa designu s talentovanými tvůrci ryze českých bot, pozorujte svět hledáčkem fotografa Miloše Nejezchleba a mimo jiné s námi navštivte unikátní architektonické sňatky mezi historií a budoucností.

Redaktoři magazínu zpovídali osobnosti, jejichž práce a život přináší inspiraci, motivaci i pomoc nespočtu lidí. Překvapí vás nejen příběh jednoho z hlavních hráčů na poli české filantropie a zakladatele projektu Donio, Davida Procházky, ale i akční svět investigativního novináře Janka Rubeše.

Svátky se točí kolem jídla, a tak se kolem něj točíme i my. Na vaše chuťové buňky zaútočí fenomén My Cooking Diary, food blog a série kuchařek, za kterými stojí fantastická Kateřina Saint Germain. Autor Čechy tolik milované Gastromapy, Lukáš Hejlík, stejně jako v předchozím vydání přináší tipy na své oblíbené kavárny, které jsou více než jen místem, kam si zajdete na kafe. Mimochodem výborné mají v síti pekáren a kaváren Zrnko Zrnko. Proč lidé stojí na jejich chleba a koláče fronty pochopíte, až poznáte jejich spoluzakladatele Ondřeje Kuchaře.

Nechte se vtáhnout na báječná místa. Jedním z nich je třeba chalupa pro náročné Medvědí skála nebo na první pohled zarážející, na druhý však dechberoucí Sýpka Arnoštov. Magazín vám přináší pět tipů na nejlepší wellness v Beskydech, do kterých můžete jako dárek pozvat své nejbližší díky Amazing Voucheru.