Vyměň kytku v Pragovce

Rostlinný swap je dlouhodobou aktivitou nadšenců pokojovek a jiných rostlin v kavárně. Díky přebytku rostlin, řízků, květinových obalů apod. vzniklo místo, kde máte kdykoliv možnost své rostlinky vyměnit za ty stávající. Stanoviště rostlinného swapu je umístěno obvykle v zadní místnosti za kavárnou.

DSC_9107

 

Princip swapu je velmi jednoduchý. Funguje na základě výměny kus za kus. Nezáleží na tom, zda přinesete pouze řízek a odnesete si zasazenou rostlinu. Jestli chcete vyměnit pokojovku nebo venkovní bylinku, je to čistě na vás.


 Možná jste ten typ, který doma žádnou zeleň nemá, ale rád by. V tom případě není problém vyměnit rostlinku za jiné naturálie, které by jiným mohly udělat radost.

DSC_8958

 

Máte i Vy doma přebytky rostlin, které byste rádi vyměnili za jiné druhy nebo naopak chudinky rostlin, kterým se zase tolik
u vás nedaří a rádi byste jim našli nový domov? Udělejte radost sobě i jiným a přineste je do kavárny, kde si za ně vyberete rostinky nové.

 

DSC_8896

 

Výměna rostlin není nijak zpoplatněna ani hlídána, je tedy čistě na vás, jaký obchod mezi rostlinkami provedete :)

Jen velmi prosíme o ohleduplnost a zdopovědnou kontrolu rostlin před donesením, aby netrpěly žádnými škůdci a neohrozily tak jiné rostlinky.

 

DSC_8815

 

"Life is better with plants."

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení