Kód: 314 | Značka: Omaluj.to

Omalovánka OPIČÍ KRÁL

Neohodnoceno
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem

Česká omalovánka, která se stane Vaším obrazem. Poučná, krásná, hravá a s příběhem. To je jedna z omalovánek od omaluj.to

Omalovánku si můžete aktuálně prohlédnout i v kavárně :)

Kategorie: Knihy a další
Formát: B1 (100 x 70 cm)
Papír: 150 g

Za Omaluj.to stojí touha dostat do našich domovů obrazy vytvořené českými ilustrátory a produkované českými tiskaři, kteří rozumí svému řemeslu a dostojí našim nekompromisním nárokům na kvalitu. Každý obraz nese jiný, autorský rukopis. 

A tahle omalovánka je cestovatelská! Zavede vás totiž přímo doprostřed velkého putování mnicha Tripitaky, kterého doprovází čuník, Opičí král a Písečný mnich na jeho 17 let dlouhé cestě z Číny do Indie. Předloha k omalovánce se jmenuje Opičí král a stala se jedním ze čtyř klasických čínských románů. Ve světě ji můžete navíc potkat v nejrůznějších filmových, seriálových a divadelních adaptacích.

Ilustrátor: Marek Kulhavý

Chcete potěšit i svoje uši? Opičí král taky vyšel jako krásná audiokniha v režii Jana Jiráně, který do rolí obsadil Jiřího Lábuse, Martina Dejdara, Marka Ebena, Miroslava Vladyku, Josefa Somra a mnoho dalších. K omalovávání je to skvělý doplněk, který si můžete koupit na některém z těchto e-shopů.