Kód: 311 | Značka: Omaluj.to

Omalovánka PRVNÍ CESTA HANZELKY A ZIKMUNDA

Neohodnoceno
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem

Česká omalovánka, která se stane Vaším obrazem. Poučná, krásná, hravá a s příběhem. To je jedna z omalovánek od omaluj.to

Omalovánku si můžete aktuálně prohlédnout i v kavárně :)

Kategorie: Knihy a další
Formát: B2 (500 x 707 mm)
Papír: 150 g

Za Omaluj.to stojí touha dostat do našich domovů obrazy vytvořené českými ilustrátory a produkované českými tiskaři, kteří rozumí svému řemeslu a dostojí našim nekompromisním nárokům na kvalitu. Každý obraz nese jiný, autorský rukopis. Ke každému obrazu je vlastní doprovodný zvukový záznam. (viz záložka video vedle popisu) 

O cestovatelských legendách Jiřím Hanzelkovi a Miroslavu Zikmundovi neslyšel jen málokdo.

Praví dobrodruzi, kteří svět procestovali v dobách, kdy to ještě bylo opravdové dobrodružství. Zavzpomínejte prostřednictvím ilustrace na jejich první, tříletou cestu, kterou odstartovali v roce 1947 v legendární Tatře 87, kterou zvládli projet Jižní Ameriku i Afriku. Zavzpomínejte na doby, kdy bylo možné zdolat vrchol Cheopsovy pyramidy a cestování podle obou cestovatelů bylo bezpečnější než je dnes.

 

Pusťte se do vzpomínání a omalovávání a vytvořte vlastní originální obraz! 

MagdalenaPreiningerová o Hanzelkovi

Vzpomínání hanzelky a Zikmunda

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení